PROlekcje PROJEKTORA
W roku szkolnym 2025/26 uczniowie klas 6 i 7 naszej szkoły brali udział w PROlekcjach w ramach projektu PROJEKTOR - Wolontariat Studencki, który prowadzili studenci-wolontariusze krakowskich uczelni, pani Ania i pan Kuba.
Zajęcia miały formę warsztatów, podczas których uczniowie rozwijali swoje umiejętności społeczne, kreatywność i uczyli się współpracy. Pracowali w grupach, wymieniali się pomysłami i wspólnie szukali rozwiązań.
Projekt był ciekawym urozmaiceniem szkolnych zajęć i dał uczniom okazję do poznania studentów, którzy zachęcali ich do działania i rozwijania swoich pasji. Dzięki temu młodzież lepiej się komunikowała i budowała relacje oparte na współpracy.
——————————
Małgorzata Kantor