VII Edycja #SprzątamyDlaPolski
niedziela, 21 kwietnia 2024 18:10

VII Edycja #SprzątamyDlaPolski

Niezmiernie miło nam zaprosić Państwa do siódmej już edycji wydarzenia #SprzątamyDlaPolski!

22 kwietnia 2024 roku, w Międzynarodowym Dniu Ziemi, w całej Polsce odbędzie się akcja sprzątania lasów i okolicznych terenów zielonych.

Wydarzenie #SprzątamyDlaPolski skierowane jest w szczególności do przedstawicieli młodego pokolenia - młodych społeczników, młodzieżowych radnych, osób zaangażowanych w działalność organizacji pozarządowych czy samorządów szkolnych i studenckich. Do udziału zachęcamy także przedszkola i grupy nieformalne - wspólnie zadbajmy o naszą planetę!

W dotychczasowych sześciu edycjach udział wzięło już prawie półtora miliona Uczestników, którzy sprawili, że ich małe ojczyzny stały się piękniejsze. Wszyscy z nas pokazali, jak ważna jest troska o wspólne dobro! Śmiało można stwierdzić, że uczestnicy akcji to EKO-PATRIOCI!

Poprawiony: niedziela, 21 kwietnia 2024 18:11