Dzień Babci
środa, 19 stycznia 2011 08:23

21 stycznia, jak pewnie w wielu  innych szkołach, odbyło się u nas wspaniałe spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Na zaproszenie wnucząt odpowiedzieli licznie Babcie i Dziadkowie. Okolicznościowy program artystyczny przygotowały pierwszaki. Słowami wierszy wypowiedziały swoją wdzięczność. Radosnymi piosenkami wyśpiewały życzenia. Uczniowie klas trzecich zaprezentowali kolędy w języku angielskim. Potem klasa druga przedstawiła jasełka. Na zakończenie trzeciaki znów wystąpiły z angielskim repertuarem piosenek zespołu ABBA. No i oczywiście mili goście zostali obdarowani laurkami, kwiatuszkami i papierowymi serduszkami.To tylko zewnętrzne formy niezwykłej więzi, jaka łączy te dwa pokolenia.

Po akademii zaproszeni goście spotkali się przy kawie i ciastku przygotowanym przez Radę Rodziców.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej uroczystości.

Przewodniczącej Rady Rodziców, Pani Danucie Białka, dziękujemy za udostępnienie zdjęć.

Poprawiony: piątek, 28 stycznia 2011 10:35