Tydzień Bezpiecznego Internetu- DBI
sobota, 09 marca 2024 19:55

Dzień bezpiecznego Internetu

W 2024 r. Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest 6 lutego i stanowi on zarazem inaugurację wielu działań i inicjatyw w Naszej szkole, które zaplanowano aż do końca marca br. Wszelkiego rodzaju inicjatywy edukacyjne, których celem jest promocja bezpiecznego korzystania z sieci, są głównym elementem DBI.  Nasza szkoła zgłosiła wydarzenie,: wykład online, konkurs na plakat organizowany w  szkole, pogadankę,ciekawa gazetkę. Bezpieczeństwo w sieci jest sprawą, o którą musimy dbać każdego dnia. DBI jest doskonałą okazją do przypomnienia sobie i najmłodszym użytkownikom sieci o zasadach bezpiecznego korzystania z Internetu. Pamiętaj, że edukacja i otwarty dialog są kluczem do bezpiecznego i świadomego korzystania z zasobów cyfrowych, zarówno dzieci, jak i dorosłych.