Zawody piłka koszykowa
poniedziałek, 05 lutego 2024 07:24

30 stycznia 2024 r. w PSP w Gnojniku, odbyły się emocjonujące zawody sportowe uczniów dziewcząt i chłopców w piłce koszykowej. Rywalizacja była zacięta, a uczestnicy prezentowali imponujące umiejętności. Zawody przyniosły nie tylko sportową pasję, ale także ducha rywalizacji i współpracy między szkołami. Gratulacje dla wszystkich uczestników! Reprezentacja chłopców w składzie: Kacper Myszka, Mateusz Klęk, Konrad Topolski, Damian Święch, Mateusz Figiel, Szymon Giemza, Jacek Tekiela, Dawid Pajor, Wojciech Pawełek, Antoni Ptaszek, Dawid Chojecki, Nikodem Maj.

Kolejność miejsc:

1. PSP Uszew,

2. PSP Lewniowa,

3. PSP Gnojnik,

4. PSP Biesiadki,

5. PSP Lewniowa.

Serdeczne podziękowania dla sponsora firmy Groszek Gnojnik – Novum V Pana Krzysztofa Wójsa, który wspierał nasze zawody sportowe i zakupił nowe koszulki dla zawodników drużyny dziewcząt i chłopców. Jego hojność dodatkowo urozmaiciła atmosferę i wpłynęła na pozytywny przebieg wydarzenia. Dziękujemy za wsparcie!

Mirosław Mietła

Poprawiony: poniedziałek, 05 lutego 2024 07:35