DZIEŃ BABCI I DZIADKA
wtorek, 30 stycznia 2024 09:16

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadzio to skarb każdego wnuka. 22 stycznia uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprosić swoich Dziadków na uroczystość z okazji ich święta. W atmosferze pełnej radości, ciepła i miłości dzieci z klas 1-4 zaprezentowały program artystyczny. Wyjątkowi goście, których było dwustu czterdziestu, mogli zobaczyć swoje wnuczęta w roli małych artystów. Ważną rolę Dziadków podkreślili także nauczyciele wraz z Panią Dyrektor oraz rodzice przedstawiając bajkę pt. „Czerwony Kapturek szuka księcia”. Obecny na uroczystości Wójt Gminy Gnojnik złożył Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia, natomiast Rada Rodziców przygotowała słodki poczęstunek. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

Poprawiony: wtorek, 30 stycznia 2024 09:27