DBI KONKURS GRAFICZNY
wtorek, 22 lutego 2022 08:58

KONKURS GRAFICZNY-DBI

Z okazji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, w naszej szkole, został ogłoszony konkurs pod hasłem „Bezpieczeństwo w Internecie”.

Uczniowie klas 1-3 wykazali się niezbędną wiedzą jak  być w sieci aktywnym i odpowiedzialnym, mając jednocześnie świadomość internetowych zagrożeń.

Uczniowie klas IV-VIII  wykonali  plakaty w różnych edytorach graficznych nawiązujące do zasad bezpiecznego korzystania z internetu. Dowiedzieli się również, jakie zagrożenia mogą ich spotkać w wirtualnym świecie. Patronat nad konkursem sprawował  Komisariat Policji w Czchowie. Prace   były wykonane na wysokim poziomie. Za trud włożony w prace konkursowe  przygotowano upominki, które zostaną wręczone w szkole . Gratulujemy!

Wyniki konkursu:

I miejsce- Sylwia Sacha kl 8a

I miejsce- Wiktoria Chiniewicz kl.8b

II miejsce- Wojciech Piekarz kl.7b

III  miejsce- Rozalia Kopeć  kl.5a

Wyróżnienia dla uczniów klas1-3.

Wojciech Seremak

Maja Merecik