Konkurs Rzecznika Praw Dziecka
poniedziałek, 14 lutego 2022 11:27

Konkurs Rzecznika Praw Dziecka

Dnia 10 stycznia 2022 r. zostały ogłoszone wyniki konkursu na najciekawsze prace plastyczne o tematyce związanej z prawami dziecka. Konkurs ogłoszony był przez Rzecznika Praw Dziecka z okazji ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka 2021 r.

W szkolnym etapie (od 18.11.21 r. do 06.12.21 r.) udział wzięło 4 uczniów      z kl. IV-VII: Ewa Frejlich (kl. 4b), Michał Bartusiak (kl. 6a), Marcelina Stańczyk (kl. 7a)     i  Magdalena Zapiór (kl. 7a).

Prace, w 2 kategoriach wiekowych, zostały przesłane na konkurs. Były przepiękne, starannie wykonane i w ciekawy sposób przedstawiały prawa dziecka. Zostaną zaprezentowane w szkole, gdyż wszystkie są godne pochwały i mimo, że tym razem nie udało się zająć miejsc na podium, to każdemu uczestnikowi konkursu składamy serdeczne podziękowania i gratulujemy tak wspaniałego talentu.

koordynatorzy etapu szkolnego:

Aneta Siudut