Miedzynarodwoe zawody matematyczno-fizyczne
poniedziałek, 22 listopada 2021 12:05

Międzynarodowe zawody matematyczno-fizyczne

W dniu 19 listopada uczniowie klasy 8a  w składzie Alina Konstanty, Bartosz Klimek, Karol Wójs, Michał Zając wzięli udział w międzynarodowych zawodach matematyczno – fizycznych dla czteroosobowych drużyn „Naboj”. Uczniowie rozwiązywali zadania z matematyki i fizyki online, dodatkowo pracowali pod presją czasu. Do zawodów przystąpiło 297 szkół z Polski. Nasz team zajął miejsce w połowie tej stawki, co jest niewątpliwym sukcesem biorąc pod uwagę fakt,że nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w takim turnieju, a mierzyła się z wieloma szkołami z ukształtowaną tradycją w takiej dyscyplinie.

Dziękujemy i gratulujemy wyniku naszej drużynie.

Galeria

Poprawiony: poniedziałek, 22 listopada 2021 12:23