ODKRYWAMY MAŁOPOLSKĘ
wtorek, 09 listopada 2021 08:57

11 października 2021r. klasy 7a i 7b uczestniczyły w jednodniowej wycieczce krajoznawczo-turystycznej do Zakopanego.

W ramach projektu Odkrywamy Małopolskę 2021 uczniowie najpierw świetnie bawili się w zakopiańskim Iluzja Parku, gdzie przenieśli się w świat magii, którą czasem da się wytłumaczyć nauką - fizyką i chemią, przedmiotami które uczniowie klasy siódmej dopiero poznają; następnie spacerowali szlakiem Jana Pawła II na Gubałówce; a na koniec przeszli jednym z najbardziej malowniczych szlaków Tatrzańskiego Parku Narodowego - na Rusinową Polanę, poznając przyrodę Karpat, ucząc się obserwacji warunków panujących w górach i obserwując świat roślin i zwierząt.

Wycieczka stanowiła okazję do nauki prawidłowych postaw wobec środowiska naturalnego i poznania historii obszaru polskich Tatr.

Poprawiony: wtorek, 09 listopada 2021 09:09