Konkurs "Pierwszaki z nagrodami"
niedziela, 03 października 2021 11:34

Pierwszaki z nagrodami!

Ledwo rozpoczęli naukę w szkole, a tu już są dla nich konkursy  i, oczywiście, nagrody. Każdy nowy rocznik pierwszoklasistów na początku swojej przygody ze szkołą, musi dokładnie zapoznać się z budynkiem i wszystkimi jego zakamarkami. Tak też było i w tym roku. Dzieci obejrzały wnikliwie szkołę, a potem swoje spostrzeżenia przelały na papier, bowiem hasło przewodnie konkursu brzmiało: ”Szkoła w oczach pierwszoklasisty”.

Powstały superprace plastyczne, ukazujące klasę, plac zabaw, salę gimnastyczną, całą szkołę z otoczeniem,  a nawet panią.

Organizatorzy mieli trochę problemów, aby wybrać najpiękniejsze rysunki, bo każda praca była inna, niepowtarzalna. Ostatecznie zadecydowano o przyznaniu trzech I miejsc dla: Maksymilana Wąsa, Bartosza Świerczka i Oli Pabjan. Wyróżnienia zdobyły: Kinga Serafin, Emilka Suchanek i Julia Wolak.

Laureaci otrzymali drobne upominki. Serdecznie im gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Poprawiony: niedziela, 03 października 2021 16:32