Czas wakacji
niedziela, 27 czerwca 2021 23:11

Za nami „wyjątkowy” trudny rok, w większości spędzony na nauczaniu zdalnym. Ale wszystko się kończy, więc i my pożegnaliśmy się ze szkołą. Wbrew obawom aura była dla nas łaskawa. Uczniowie klasy ósmej opuściły szkołę. Było uroczyście, trochę smutno i nostalgicznie. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Wręczono nagrody za konkursy. Pogratulowano sukcesów również w dziedzinie sportu. Pani dyrektor podziękowała wszystkim za całoroczny trud w tym niezwykłym roku. Uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły stanęli na wysokości zadania. Mimo pandemii daliśmy wszyscy radę!

Nie zabrakło również szczególnych chwil – pożegnania ks. katechety Marka Lisa, który opuszcza naszą parafię po 3 latach pracy z nami. Były podziękowania, kwiaty i mnóstwo wzruszeń. Drogi Księże Marku!- bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami, życzymy zdrowia, siły, wytrwałości oraz życzliwości nowych parafian. Niech Bóg obdarza Cię swoim Błogosławieństwem oraz obfitymi łaskami w dalszej posłudze kapłańskiej. Prosimy o nas nie zapominać.

A teraz czekają na wszystkich zasłużone wakacje. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Poprawiony: poniedziałek, 28 czerwca 2021 10:50