Konkurs Podarujmy światu pokój
czwartek, 08 kwietnia 2021 15:02

W związku z działalnością UNICEF w naszej szkole,  ogłoszony został Konkurs Plastyczny pod hasłem Podarujmy światu pokój. Mimo utrudnień związanych z przebywaniem uczniów na nauczaniu zdalnym, cieszył się on dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży naszej placówki.

Do Komisji konkursowej dotarły przepięknie wykonane prace plastyczne, traktujące o zagrożeniu, jakie niesie wojna, a równocześnie będące afirmacją wartości w świecie wolnym od konfliktów zbrojnych.

Na uwagę zasługuje szeroki wachlarz symboli i sposobu przekazywania przez dzieci takich wartości, jak pokój, wolność, zgoda, przyjaźń, miłość.

Konkurs został rozstrzygnięty,  a oto jego wyniki:
kat. klas I - III:

1. miejsce Lena Kałuża,

2. miejsce Julia Plesińska,

3. miejsce Ksenia Zając

kat. klas IV - VIII:

1. miejsce Marcelina Stańczyk,

2. miejsce Michał Bartusiak,

3. miejsce Filip Kałuża.

W tym miejscu chciałybyśmy podziękować wszystkim młodym Artystom za zaangażowanie i dojrzałe podejście do tematyki Konkursu.

Na uwagę zasługuje także fakt, że Sponsorem w Konkursie jest Polski Producent Stolarki,  firma Pagen, która ufundowała nagrody dla Uczestników. Pagen,  podobnie jak nasza szkoła, wspiera działania UNICEF i zyskała miano Przyjaciela tejże organizacji.

Ewa Skupień  - Trzebiatowska

Izabela Linca