Konkurs Higiena to jest to!
czwartek, 04 marca 2021 12:26

W ramach VIII edycji projektu „Czysta Małopolska” odbył się konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych ph. „Higiena to jest to!”. Projekt miał na celu upowszechnienie wiedzy o przestrzeganiu zasad higieny wśród uczniów, kształtowanie nawyków higienicznych, wdrożenie zasad świadomości i odpowiedzialności za własne zdrowie, poszerzenie zainteresowań problematyką przestrzegania zasad higieny oraz upowszechnienie dobrych praktyk w zakresie tej problematyki.

Wyniki konkursu plastycznego
I etap szkolny:
Klasy I - IV
I miejsce - Zuzanna Górak kl. IIIa
II miejsce - Natalia Plesińska kl. IIIb
Wyróżnienie - Oliwia Pajonk kl. Ia

Klasy V - VIII

I miejsce - Marcelina Stańczyk kl. VIa oraz Remigiusz Stańczyk kl. VIIIa
Wyróżnienie - Michał Bartusiak kl. Va

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Wszystkim, którzy postanowili zmierzyć się z tym tematem bardzo dziękujemy.

Prace konkursowe zdobywców pierwszych miejsc reprezentowały naszą szkolę w etapie rejonowym.

Dzisiaj z przyjemnością informujemy, że finalistką tego konkursu na etapie rejonowym została Zuzia Górak z klasy IIIa.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i cieszymy się z sukcesu Zuzi.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac gratulujemy!

Poprawiony: czwartek, 18 marca 2021 21:29