Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21
czwartek, 27 sierpnia 2020 21:29

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

1 września 2020 r. odbędą się spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

8.00- 8.30         kl. 8 ( wejście od parku), kl. 3a ( wejście przez szatnię) kl.3b( wejście główne ) kl.5( wejście przez halę)

8.45- 9.15         kl. 2a( wejście główne) kl. 2b (wejście przez szatnię) , kl. 7a( wejście od parku), kl. 7b ( wejście przez halę)

9.30- 10.00       kl. 6a( wejście przez szatnię), kl. 6a( wejście główne) 4a( wejście od parku)  kl. 4b ( wejście przez halę)

9.45- Klasy 1a i b na sali gimnastycznej- wejście przez salę ( uczeń i 1 rodzic)

Uczniowie przychodzą na teren szkoły nie wcześniej iż 5 minut przed spotkaniem. Spotykają się z wychowawcą przed wyznaczonym wejściem, zachowują dystans społeczny  (również podczas pobytu w budynku  szkoły), zakrywają nos i usta maseczką lub przyłbicą ( w salach nie obowiązuje zakrywanie ust i nosa przy zachowaniu dystansu społecznego). Przy wejściu do budynku dezynfekują ręce.

Do szkoły uczniowie wchodzą i wychodzą ze szkoły z wychowawcą.

Pierwszaki wraz z rodzicami wchodzą bez gromadzenia się przed szkołą bezpośrednio na salę gimnastyczną.

Uczniowie otrzymają plan lekcji instrukcje zachowania się w szkole oraz kartki z informacją dla rodziców. Istotne dokumenty szkolne przesłane będą rodzicom w dzienniku elektronicznym. Brakujące hasła do kont można uzyskać u wychowawców.

Poprawiony: czwartek, 27 sierpnia 2020 21:37