Karnawałowe fantazje
piątek, 28 lutego 2020 11:39

Na ten dzień wszyscy czekali  niecierpliwie. Choć odbywa się co roku, zawsze wywołuje pozytywne emocje.

Radosne pląsy, konkursy, wspólna z wychowawczyniami zabawa i inne atrakcje towarzyszyły karnawałowej zabawie. 17 lutego sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową, gdzie na parkiecie królowały postacie z bajek i bohaterowie gier komputerowych. Zabawę prowadziły animatorki kultury .

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach.

Rodzice przygotowali pyszne przekąski, domowe ciasteczka, owoce i napoje. Częścią imprezy była poczta walentynkowa, która przyprawiła o prawdziwy zawrót głowy. Dzieci z wypiekami na twarzy odbierały walentynkowe kartki – wyrażone anonimowo dowody sympatii. Wśród obdarowanych walentynką były oczywiście również panie nauczycielki.

Fantazyjny taniec pożegnalny zakończył karnawałową imprezę.

Poprawiony: piątek, 28 lutego 2020 13:31