Szkolny konkurs plastyczny "Bezpieczny Internet"
czwartek, 13 lutego 2020 12:22

W tym roku już po raz 16 obchodzimy w Polsce DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU.  Hasłem przewodnim nadchodzącego wydarzenia jest „Działajmy razem!”. W ramach jego obchodów zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym.

Cel konkursu:

- podejmowanie problematyki bezpieczeństwa w Internecie poprzez zaprojektowanie plakatu.

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VIII Szkoły Podstawowej w Gnojniku.
  2. Do konkursu można zgłaszać tylko jedną pracę plastyczną/graficzną w formie plakatu – format A3, związaną z bezpieczeństwem w Internecie – zgodnie z tematyką prac zamieszczoną poniżej.

Tematyka prac:

• poprawa bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie,
  • przybliżenie informacji dotyczących zapewnienia sobie bezpiecznego korzystania z Internetu,
  • rozpowszechnienie informacji o obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu,
  • nagłośnienie tematu bezpieczeństwa on-line.

1. Technika pracy jest dowolna. Z tyłu pracy należy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.
  2. Oddanie pracy jest jednoznaczne z akceptowaniem warunków regulaminu konkursu.
  3. Uczniowie mogą uczestniczyć w konkursie wyłącznie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, dołączoną w formie pisemnej (zał. 1) do pracy konkursowej.
  4. Rodzic dziecka biorącego udział w konkursie wyraża zgody- zał.1, dostępne u organizatorów konkursu.

Termin dostarczania prac:

Prace należy dostarczyć do 21 lutego 2020r. organizatorom konkursu.

Zasady oceniania

Prace konkursowe zostaną ocenione przez jury, kierując się zgodnością pracy z tematyką konkursu, walorami edukacyjnymi, poznawczymi i artystycznymi. Pod uwagę bierze się ponadto pomysłowość i oryginalność pracy konkursowej.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 28 lutego 2020r.

Wykorzystanie prac nadesłanych na konkurs.

1. Organizator uzyskuje prawo do umieszczania nadesłanych na Konkurs prac (z możliwością oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem autora) na swojej stronie internetowej oraz profilu w portalu Facebook.

2. Organizator uzyskuje prawo do wielokrotnego umieszczania prac nadesłanych na Konkurs

(z możliwością oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem autora) na wydawanych przez siebie materiałach.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Organizatorzy: Aneta Siudut, Iwona Wnęk

Poprawiony: czwartek, 13 lutego 2020 12:26