Żyj nam Babciu, Dziadku zdrowo
środa, 22 stycznia 2020 18:00

20 stycznia odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie uczniów klas I-III. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Część artystyczną przygotowali uczniowie kl.1b i 3a. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor, która gorąco przywitała przybyłych gości, a także złożyła życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę, taniec, teatr oraz scenkę „Jak to dziadek piekł babkę” mogły wyrazić wdzięczność wobec kochanych dziadków za ich miłość, oddanie, opiekę i cierpliwość oraz niezmierzone morze miłości, ciepła i troskliwości. Przedstawienie zostało wzbogacone o liczne piosenki oraz tańce w wykonaniu klasy 1b oraz 3a. Ponadto uczniowie klasy 1a zaprezentowali piosenkę oraz taniec „Rock and roll”. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Część artystyczna zakończyła się wręczeniem laurek i drobnych upominków wykonanych przez wnuczęta. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Poprawiony: niedziela, 26 stycznia 2020 20:37