Konkurs kartka bożonarodzeniowa
czwartek, 16 stycznia 2020 13:00

Z związku ze świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny "Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa". Udział w nim wzięli uczniowie wszystkich klas. Uczniowie naszej szkoły przygotowali piękne kartki świąteczne. W swojej pracy wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Zastosowali bardzo różne techniki plastyczne. Każda kartka jest oryginalna i jedyna w swoim rodzaju. Ich cechą wspólną jest przesłanie, które ze sobą niosą - radość z powodu zbliżających się świąt i chęć ich rodzinnego celebrowania. Konkurs miał na celu : promowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, poszukiwanie nowych środków wyrazu, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych oraz kształtowanie postaw twórczych. Do organizatorów dotarło wiele pięknie wykonanych różnymi technikami kartek świątecznych. Wśród nich wybrano najpiękniejsze prace:

klasy od I do III:
1 MIEJSCE - Katarzyna Jewuła II a, Oliwia Górak II a, Zuzanna Chudoba III a
2 MIEJSCE - Dawid Pajor II b, Wojciech Pawełek II b, Hubert Chudoba I b
3 MIEJSCE - Jan Witkowski I b, Roksana Konstanty I b, Liliana Mazurek III a
klasy od IV do VIII:
1 MIEJSCE - Wojciech Piekarz V b
2 MIEJSCE - Natalia Figiel VI b
3 MIEJSCE - Julia Wąs  V a

Kartki bożonarodzeniowe wraz z życzeniami świątecznymi zostały wręczone władzom Gminy Gnojnik, sponsorom i sympatykom naszej szkoły.

Poprawiony: czwartek, 16 stycznia 2020 13:18