Konkurs plastyczny
czwartek, 27 czerwca 2019 09:14

Konkurs plastyczny „Przyjaźń Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego” zorganizowała pani A. Cierniak, a był on  przeznaczony dla wszystkich uczniów klas od pierwszej  do trzeciej gimnazjum. W obecnym roku szkolnym kończy szkołę  ostatni rocznik gimnazjalistów a wraz z nimi odchodzi Gimnazjum i jego patron Kardynał Stefan Wyszyński do historii. Szkoła Podstawowa  nosi imię Jana Pawła II, a obaj to Wielcy Polacy, który należy się cześć.  Uczniowie wykonali  piękne prace.

A oto laureaci poszczególnych kategorii wiekowych:

– klasy I – III

  1. miejsce: Nikola Kapusta kl.III
  2. miejsce: Sabina Rusin kl.IIb
  3. miejsce: Wiktoria Gałęziowska kl.III

wyróżnienie: Dawid Wąs kl.III

– klasy IV – VI

  1. miejsce: Natalia Figiel kl.Vb
  2. miejsce: Julia Merecik kl:Va
  3. miejsce: Amelia Styrna kl.Va

wyróżnienie: Wojciech Piekarz kl.IVb

wyróżnienia: Karol Tekiela kl.IVb

– klasy VII – III Gimnazjum

  1. miejsce: Julita Cięciwa i Michalina Wnęk kl. III b gimnazjum

Dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Poprawiony: czwartek, 27 czerwca 2019 22:03