Sukces Emilki z 4a
czwartek, 25 kwietnia 2019 21:35

Nasza czwartoklasistka Emilka Fitrzyk odniosła ogromny sukces w dziedzinie MATEMATYKI.

Uczennica została finalistką III edycji Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego klas IV,V i VI w Dąbrowie Tarnowskiej i zajęła tam 4 miejsce w kategorii klas VI.

Emilka wytrwale i długo pracowała na swój sukces. Jest utalentowaną matematyczką. W ciągu kilku miesięcy opanowała materiał wykraczający znacznie poza wymagany dla klasy czwartej. Nie są jej obce ułamki, pola i objętości figur. Rozwiązuje najbardziej skomplikowane i nietypowe zadania, a rozwiązała ich do tej pory dziesiątki.

Podczas zmagań konkursowych w listopadzie pokonała rywali z naszej szkoły, następnie w lutym- z powiatu brzeskiego i na koniec stanęła w szranki z „matematycznymi głowami” z powiatów byłego województwa tarnowskiego.

Cieszymy się z sukcesu Emilki i życzymy kolejnych.

Poprawiony: czwartek, 25 kwietnia 2019 22:13