Sukcesy Szkrabów
wtorek, 16 kwietnia 2019 13:44

W dniach 13-14 kwietnia 2019 r. w Centrum Rekreacyjno Sportowym "Solne Miasto" w Wieliczce odbył się międzynarodowy turniej: CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS &SALT CITY DANCE FESTIVAL. Wspaniałe widowisko, które  zgromadziło wielu młodych tancerzy oraz fanów różnych form tańca. Ogromny sukces odniosły wszystkie zespoły prowadzone przez  Małgorzatę Horosin (PSP Gnojnik, PSP Gosprzydowa). Mini Szkraby zajęły 1 miejsce w kategorii Show Dance dla najmłodszych. Szkraby zajęły 2 miejsce oraz Mini Piratki 4 w kategorii Show Dance dla dzieci starszych, Around Hoops zajęły 3 miejsce w kategorii Show Dance +15. Regularne treningi oraz zapał naszych tancerzy przyniósł efekty. Wszyscy wrócili zadowoleni z medalami, pucharami i dyplomami. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich grup oraz ich Rodziców.

Poprawiony: wtorek, 16 kwietnia 2019 13:57