Śpiewać każdy może...
wtorek, 19 lutego 2019 14:19

Podobno śpiewać każdy może, jednak niewielu było śmiałków, którzy odważyli się zaprezentować w Konkursie Poezji Śpiewanej, zorganizowanym z okazji Dnia Języka Ojczystego.

Tylko dziewczynki zgłosiły się do konkursu, czyżby chłopcom zabrakło odwagi? Uczestniczek było pięć  i na piątkowym poziomie stał konkurs. Usłyszeliśmy interpretację utworów dla dzieci i całkiem poważnych, były utwory nastrojowe i wesołe.

Wszystkie uczestniczki zaprezentowały się wspaniale i otrzymały zasłużone brawa od kolegów i koleżanek przysłuchujących się występom.

Tym razem w roli jurorów, obok nauczycieli, wystąpili uczniowie  z klasy VIa i IIb. Kto podobał się najbardziej?  Czy nastrojowa kołysanka, czy przebojowa interpretacja „Nie dokazuj” z repertuaru Marka Grechuty przekonamy się już wkrótce. Podsumowanie projektu nastąpi 21 lutego podczas okolicznościowej imprezy pod hasłem „Dzień biało - czerwony”.

Poprawiony: wtorek, 19 lutego 2019 14:30