Marzycielska poczta
czwartek, 25 października 2018 12:58

„ Uśmiech i radość to nie tylko najlepsze lekarstwo, ale również najlepsze przebranie”. Starając się wywołać uśmiech na twarzy oraz dodać siły do walki z chorobą, po raz kolejny postanowiliśmy przyłączyć się do akcji „Marzycielska poczta”. Tym razem uczniowie klasy trzeciej szkoły podstawowej wykonali wyłącznie kartki urodzinowe dla Zuzi, która obchodzi swoje urodziny w październiku. Wszyscy z wielkim zapałem zabrali się do pracy. Kolorowe kartki pełne balonów, tortów ze świeczkami, serduszek oraz postaci z bajek zanieśliśmy na pocztę i po naklejeniu znaczka wrzuciliśmy do skrzynki. Mamy nadzieję, że wkrótce dotrą do Zuzi i wywołają chociaż malutki uśmiech na jej twarzy. Dla uczniów była to kolejna okazja, by bezinteresownie nieść pomoc innym – sprawdzian z wrażliwości i empatii.

Poprawiony: czwartek, 25 października 2018 14:56