Witraż dla Polski
wtorek, 23 października 2018 19:57

Wśród wielu działań podejmowanych w naszej szkole z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę  niepodległości znalazły się też działania artystyczne.

Było to zadanie z Projektu Niepodległościowego - „Witraż dla Polski na stulecie odzyskania niepodległości”, które realizowały klasy od piątej do trzeciej gimnazjum.

17 października, przedstawiciele klas przystąpili do malowania witraży na oknach holu, według wcześniej przygotowanych projektów. W realizowanie zadania uczniowie bardzo się zaangażowali, a praca ich budziła wiele emocji wśród pozostałych uczniów, którzy co przerwę przychodzili i zachwycali się efektami.

I tak z pięknych witraży spoglądają na nas Polacy, którzy swoją pracą rozsławili Polskę na cały świat oraz  miejsca bliskie każdemu z nas.

Poprawiony: wtorek, 23 października 2018 20:01