Międzypokoleniowa Ścieżka Zdrowia - ZAGŁOSUJ NA PROJEKT!
sobota, 18 sierpnia 2018 09:23

Informujemy, że mamy realną szansę na pozyskanie 100 000 zł na zagospodarowanie przestrzeni wspólnej w parku obok szkoły oraz pozyskanie mobilnego miasteczka rowerowego wraz z rowerami dla szkoły.

 

Celem przedsięwzięcia jest wytyczenie i oznakowanie na terenie Gnojnika atrakcyjnej krajobrazowo "Międzypokoleniowej Ścieżki Zdrowia" i wybudowanie w jej przebiegu infrastruktury rekreacyjnej - siłowni plenerowej, mobilnego miasteczka rowerowego, strefy relaksu. Trasa Zdrowia to pętla o długości 5,8 km, na której rozmieszczone są przeszkody naturalne lub instalacje zachęcające do poznawania okolicy, wykonywania różnych ćwiczeń fizycznych, ale też i odpoczynku w otoczeniu przyrody. Biorąc pod uwagę jej rodzinny charakter, została sprofilowana jako trasa pieszo-rowerowa.

Partner: Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans "Vesna"Zadanie zostało przygotowane we współpracy: Szkoła – PP. Wójsowie, właściciele sklepu Groszek - Stowarzyszenie Vesna. Ta współpraca zaowocowała napisaniem projektu na konkurs, który ogłosiło stowarzyszenie biznesmenów HEROSIMAŁOPOLSKI.PL. Herosi postanowili przeznaczyć pieniądze na konkretne działania - 100 inicjatyw w 100 rocznicę odzyskania niepodległości.

Nasz projekt przeszedł weryfikację formalną i znalazł się wśród 35 w Polsce, które zostały dopuszczone do finału czyli GŁOSOWANIA!!!

 

Głos można oddać 1x dziennie z komputera, komórki , tabletu.... Nie trzeba podawać żadnych danych- tylko klik "GŁOSUJ". Jeżeli ktoś z Państwa robi zakupy w Groszku to głos oddany z paragonem ( Foto paragonu) liczy się : 5x do 15 zł, 10x powyżej 15 zł.

 

Uruchamiajcie Państwo swoje urządzenia z internetem i angażujcie znajomych. Głosowanie trwa do 14 października 2018 r.

 

Zagłosuj na:

 

Międzypokoleniowa ścieżka zdrowia – nasza wspólna przestrzeń

F.H.U. "NOVUM V" Krzysztof Wójs,Gnojnik

GNOJNIK

https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/glosuj/?province=&county=&city=gnojnik&title=&category=&budgetCategory=50&currentPage=1

 

Niezależnym projektem jest:

Siłownie “pod chmurką”

Firma Handlowo Usługowa NOVUM II Marta Pawełek, Uszew

Wspierajmy się nawzajem w głosowaniu

USZEW

https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/glosuj/?province=&county=&city=uszew&title=&category=&budgetCategory=0&currentPage=1