Spotkanie z autorką książek dla dzieci
czwartek, 17 maja 2018 13:07

W czwartek 17 maja klasy pierwsze uczestniczyły w spotkaniu z Agnieszką Frączek - autorką książek dla dzieci. "Rany Julek!", "Dobre obyczaje czyli lekkim tonie Bon Tonie", "Czytam sobie",  "Poziom Psotny Franek"' "Franek miotła motorowa",  "Śmiechu warte", "Jedna literka a zmiana wielka" - to tylko niektóre tytuły książek znanej polskiej poetki.

W wesołych strofach autorka przemyca ważne zasady polskiej pisowni czy też nauki dotyczące innych dziedzin życia. W serii pytań i odpowiedzi dzieci dowiedziały się, skąd pisarze czerpią pomysły do książek i jak poradzić sobie z brakiem twórczej weny.

Na zakończenie spotkania dzieci mogły zakupić sobie pięknie ilustrowane i wydane książeczki i uzyskać dedykację autorki.


Poprawiony: czwartek, 17 maja 2018 13:21