Pomagać każdy może
poniedziałek, 02 kwietnia 2018 18:35

MRG przeprowadziła w szkołach podstawowych na terenie gminy akcję charytatywną na rzecz Radosława Kępy. Zebrane pieniądze przekazano na subkonto chłopca w Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z pomocą” z przeznaczeniem na jego leczenie i rehabilitację. Młodzieżowi radni rozprowadzali ozdoby świąteczne oraz mydełka, które wykonano w czasie warsztatów artystycznych: mydlarskich i szycia. Społeczność naszej szkoły odpowiedziała na apel i ochoczo włączyła się w akcję, dzięki czemu uzbierano 520 zł, za co serdecznie dziękujemy. We wszystkich placówkach dla Radka zebrano łącznie 1911, 50 zł.

Przypominamy, że na terenie szkoły trwa akcja zbierania zakrętek, z której dochód również ma wesprzeć leczenie chłopca, dlatego zachęcamy do włączenia się w to działanie.