Konkurs rozstrzygnięty
środa, 28 marca 2018 07:35

W naszej szkole odbył się w ostatnim czasie konkurs „ Symbole krajów anglo- i niemieckojęzycznych”, którego organizatorkami były p. Małgorzata Kantor i p. Joanna Olchawa. Zadanie polegało na przygotowaniu prac plastycznych związanych z wybranym krajem anglo- lub niemieckojęzycznym. Technika wykonania prac była dowolna. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Do rywalizacji o tytuł najlepszego symbolu przystąpiło aż 19 makiet i plakatów! Komisja składająca się z 9 nauczycieli oceniała: zgodność z tematem, interpretację własną tematu oraz walory artystyczne.

Nagrodą w konkursie są oceny celujące z języka niemieckiego lub angielskiego, uwagi pozytywne z zachowania oraz nagrody rzeczowe, które wręczone zostaną podczas apelu na zakończenie roku szkolnego.

 

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Stanisław Gałęziowski klasa VII

II miejsce – Maria Skirło klasa IV a

III miejsce – Gabriela Śliwa klasa II b gimnazjum

 

Na szczególne wyróżnienie zasługuje także uczeń klasy II a gimnazjum, Jerzy Tobiasz, który przygotował prezentację multimedialną dotyczącą krajów anglojęzycznych.

 

Dziękujemy wszystkim uczniom za przygotowanie pięknych prac!

 

Zapraszamy do naszej galerii:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia prac:)

Poprawiony: środa, 28 marca 2018 10:24