Dzień Babci i Dziadzia
środa, 24 stycznia 2018 10:42

Po co ten hałas, skąd tyle krzyku? Każdy coś niesie w swoim koszyku. Każdy jest taki strasznie przejęty! Bo my dla Babć i Dziadków mamy prezenty!

W poniedziałkowy poranek 22 stycznia młodsza część naszej szkoły świętowała Dzień Babci i Dziadzia. Tym razem uroczystość miała miejsce w sali Domu Strażaka.

Już na godzinę przed akademią zaczęli się schodzić pierwsi goście.

Spotkanie otworzyła Pani Dyrektor Monika Holik. Przywitała serdecznie Babcie i Dziadziów i zaprosiła na występy.

Humorystyczne scenki, wiersze, piosenki, taniec i życzenia wypełniły część artystyczną, którą przygotowały dzieci z klas pierwszych i trzecich. Swoim uśmiechem i kunsztem zachwyciły Szkraby,

które wytańczyły piękne układy z obręczą hula – hop.

Potem był czas na życzenia, laurki i własnoręcznie wykonane bukiety. Rodzice krzątali się przy stołach serwując smaczny posiłek i słodkie co nieco.