Spotkanie integracyjne młodzieżowych radnych
wtorek, 28 listopada 2017 15:36

22 listopada odbyło się pierwsze spotkanie młodzieżowych radnych gminy Gnojnik, którzy zostali wybrani przez uczniów szkół podstawowych w październikowych wyborach. Naszą szkołę reprezentują uczniowie klas gimnazjalnych : Renata Migacz, Gabriela Styrna i Kacper Strzesak.   Spotkanie miało miejsce w ,,Planecie” w Brzesku, a młodzież podczas gry w bowling mogła się poznać i zintegrować. Po chwili relaksu był też czas na wspólną wymianę zdań,  zapoznanie z działalnością MRG Gnojnik poprzez krótką relację przedstawioną przez  radną MRG Gnojnik I kadencji. Uczniom towarzyszyli szkolni opiekunowie z  koordynatorem na czele, którzy będą wspierać działalność młodych społeczników.  Już wkrótce czeka ich bowiem I sesja, w czasie której złożą ślubowanie , dokonają wyboru prezydium i zapoczątkują pracę MRG Gnojnik II kadencji.