„Śliwkowe Szkoły”
poniedziałek, 27 listopada 2017 15:26

We wrześniu 2017 roku nasz szkoła przystąpiła do projektu „Śliwkowe Szkoły”, który był realizowany pod patronatem Stowarzyszenia  „Na śliwkowym szlaku”. Hasło przewodnie naszego projektu brzmiało „Owocowy zawrót głowy”.

23 listopada w naszej szkole odbyło się podsumowanie tego projektu. Zaproszeni goście, rodzice i uczniowie mogli obejrzeć w formie prezentacji multimedialnej działania jakie zostały podjęte podczas realizacji tego projektu. Wyświetlane obrazy przypomniały chwile spędzone wspólnie podczas konkursów, wycieczek i warsztatów.

Na scenie w programie artystycznym „Śliwka Robaczywka” pojawili się uczniowie klas trzecich. W kolorowym sadzie i na straganie spotkały się barwne, różnokolorowe owoce, które zachęcały do zdrowego odżywiania. Były wiersze, piosenki i taniec śliwek węgierek. Dodatkowych emocji dostarczyło ogłoszenie wyników przeprowadzonych konkursów oraz wręczenie dyplomów i licznych nagród zwycięzcom.

Pani Katarzyna Jasnos - Prezes Stowarzyszenia wręczyła na ręce pani dyrektor Moniki Holik certyfikat w kategorii „Śliwkowe Szkoły”.

Zwieńczeniem uroczystości była degustacja śliwkowych pyszności przygotowanych w ramach przeprowadzonych warsztatów kulinarnych przez uczniów i rodziców.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości.Poprawiony: poniedziałek, 27 listopada 2017 15:35