Owocowy zawrót głowy
wtorek, 31 października 2017 14:25

Przez trzy kolejne miesiące, począwszy od września nasza szkoła uczestniczy w projekcie: „Śliwkowe szkoły” organizowanym przez Stowarzyszenie „Na śliwkowym szlaku”.

Jednym z zadań projektu, którego hasło przewodnie brzmi „Owocowy zawrót głowy” był konkurs plastyczny pt „Jesienią sady się rumienią”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział kilkudziesięciu uczniów klas I-III. Piękne, kolorowe prace konkursowe zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu, aby wszyscy mogli podziwiać arcydzieła wykonane przez najmłodszych.

Zwycięzcom najciekawszych prac zostaną wręczone nagrody podczas uroczystego podsumowania projektu, które odbędzie się 23 listopada 2017 roku w naszej szkole.

Wyniki konkursu:

I miejsca:

Sabina Rusin- klasa Ib

Emilia Fitrzyk- klasa IIIa

II miejsca:

Roksana Boczarska – klasa Ia

Zuzanna Kuras-klasa IIIb

III miejsca:

Marcelina Stańczyk – klasa IIIa

Gabriela Malinowska – klasa IIIb

Gratulujemy!!!

i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy prac:)