Spartakiada Osób Niepełnosprawnych
poniedziałek, 02 października 2017 15:00

W wtorek 26 września w hali sportowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie odbyła się V Spartakiada Osób Niepełnosprawnych. W sportowej rywalizacji wzięli udział uczniowie naszej szkoły:  Jurek, Piotrek i Patryk.

Chłopcy wzięli udział w rywalizacji sportowej w konkurencjach: bieg na krótkim dystansie, rzut woreczkiem na odległość, budowanie wieży z pudeł, toczenie piłki rehabilitacyjnej między pachołkami, zbijanie kręgli, oraz bieg slalomem z piłeczką w obręczy na dystansie 20 metrów na czas.

Wszystkie osoby biorące udział  w spartakiadzie otrzymały złote medale z napisem „Super sportowiec” oraz słodkie upominki.

Po zawodach sportowych uczestnicy bawili się podczas wspólnej zabawy z Brzeską Akademią Ruchu. Skorzystali również z poczęstunku przygotowanego przez organizatora, którym było Stowarzyszenie Dobroczynne Iskierka Nadziei.

Poprawiony: poniedziałek, 02 października 2017 15:04