Gminny konkurs wiedzy o Francji
środa, 26 kwietnia 2017 10:34

Za nami już kolejna edycja Gminnego Konkursu o Krajach Unii Europejskiej. W tym roku dotyczył on wiedzy o Francji. 25 kwietnia uczniowie ze szkoły podstawowej w Biesiadkach, Gosprzydowej, Uszwi i Gnojnika przystąpili do rozwiązania testu złożonego z 30 pytań, za które można było uzyskać 76 punktów. Test dotyczył znajomości geografii, historii, a także kultury francuskiej.

Jury wyłoniło następujących laureatów:

  1. Radosław Hebda z Biesiadek
  2. Emilia Jarzmik z Uszwi
  3. Aleksandra Goleniec z Gosprzydowej oraz ex aequo Eryk Sapała z Biesiadek.

Laureaci zostali uhonorowani nagrodami w postaci książek, albumów i pomocy naukowych. Zwycięzcom gratulujemy sukcesu, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za udział w konkursie wymagającym ogromnej wiedzy z różnych dziedzin. Zapraszamy za rok!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu.

Poprawiony: środa, 10 maja 2017 08:14