Wiadomości ze stoku narciarskiego
piątek, 17 lutego 2017 15:05

Po raz drugi szkoła przystąpiła do projektu "Jeżdżę z głową". 23 naszych śmiałków podjęło wyzwanie i założyło narty na nogi. Pod okiem instruktorów na stoku Jastrzębia zdobywają umiejętności narciarskie, równocześnie doskonalą sprawność fizyczną i zdrowo spędzają wolny czas.

Zadanie jest realizowane we współpracy z Urzędem Gminy i Urzędem Marszałkowskim przy udziale wkładu własnego rodziców.

Dziękujemy za wspaniałą inicjatywę!

Równolegle do zajęć na stoku uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu  "Stok nie jest dla bałwanów". 13 prac plastycznych ilustrujących Dekalog Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej zostało wysłanych na adres organizatora, to jest Biura Prewencji Komendy Głównej Policji w Warszawie.

Poprawiony: poniedziałek, 20 lutego 2017 14:35