Jak smakuje gorycz porażki?
piątek, 17 lutego 2017 10:15

W czwartkowy poranek 16 lutego w hali sportowej gnojnickiego gimnazjum rywalizowały ze sobą żeńskie drużyny koszykówki. Do zawodów gminnych zgłosiły się wszystkie szkoły.

Nasza reprezentacja ( w składzie dziewczęta z klas: 4, 5 i 6 ) szła przez kolejne mecze niczym przysłowiowa burza. Nic w tym dziwnego, bo zawodniczki były świetnie przygotowane, mogły też liczyć na oszałamiający doping ze strony kibiców. Koleżeństwo z galerii pokazało wielką moc, a i dziewczyny dawały z siebie wszystko. Do ostatnich chwil zwycięstwo było w zasięgu. Jednak tym razem los okazał się łaskawszy dla koszykarek z Lewniowej, które rzutem na taśmę wbiły jednego kosza więcej. Drugie miejsce cieszy, chociaż pozostaje lekki niedosyt. W sporcie raz się wygrywa, raz się przegrywa, a umieć przegrać  - to wielka sztuka.

Na pochwałę zasługuje cała drużyna, a najcelniejszymi zawodniczkami były: Sara, Monika i Julka.

Poprawiony: poniedziałek, 20 lutego 2017 11:10