Karnawałowe rytmy
poniedziałek, 23 stycznia 2017 09:11

Nastał czas karnawału, okres zabaw, maskarad i imprez, a zatem dzieciaki z młodszych i starszych klas doczekały się tańców, zwanych zwyczajowo w naszej szkole zabawą choinkową.

Młodsi uczniowie postawili na tradycyjny bal karnawałowy z przebierańcami. Stroje obmyślane były już dużo wcześniej, szafy dokładnie przejrzane,  a efekt?  W  karnawałowym korowodzie podziwiać można było wspaniałe kreacje księżniczek, wróżek, czarodziejek. Chłopcy wcielili się w rycerzy, policjantów, piratów, muszkieterów, kowbojów, sportowców. Były też przebrania zwierzęce: zadziorna lamparcica, wszędobylski smok, urocza biedronka oraz wiele innych. Wśród tańczących mignął chyba nawet Michael Jackson w charakterystycznym kapeluszu, mała Smerfetka i Czerwony Kapturek.

Na drugim poziomie bawili się starsi uczniowie. Oni postawili tym razem na tańce nowoczesne. „Śmiało wyginali ciało” w rytm dyskotekowych przebojów. W pewnym momencie wśród pląsających osób pojawiły się znienacka dwie bliżej nikomu nieznane blondynki. Jak nagle się pojawiły, tak niepostrzeżenie, niczym baśniowy Kopciuszek, zniknęły. Tylko Paweł miał odrobinę szczęścia i sfotografował się z nimi. Nic nie wiadomo, czy uciekając z balu zgubiły pantofelki. Nie lada problem przed Pawłem – jak zdoła je teraz odszukać?!

Zabawa trwała na całego, wszystkim dopisywały szampańskie humory. Dla spragnionych i złaknionych rodzice serwowali napoje, ciasteczka oraz gorące przekąski.

Rada Rodziców w naszej szkole działa bardzo prężnie , w tym roku dodatkowo wzmocniona męskim ramieniem. Zawsze możemy liczyć na pomoc i zrozumienie. Serdecznie dziękujemy za wszystko i ośmielamy się prosić o jeszczeJ