Nareszcie są! Wakacje!
środa, 29 czerwca 2016 13:47

Jeszcze tylko odebrać cenzurkę! I już można myśleć o atrakcjach wakacyjnych: woda, słońce, plaża, góry…

Piątek, 24 czerwca przywitał nas iście wakacyjną aurą, żar lał się z nieba i każdy myślał o tych dniach, kiedy narzekaliśmy, że chłodno. Ale nic to!. Dzisiaj zakończenie roku szkolnego. Pora odebrać świadectwo, symbol prawie dziesięciomiesięcznej pracy.

W odświętnych, galowych strojach dziewczynki i chłopcy ustawili się na szkolnym holu. Pani dyrektor powitała zgromadzonych gości, grono pedagogiczne oraz uczniów. Najwytrwalsi i najefektywniejsi w zdobywaniu wiedzy z klas IV-VI otrzymali miano prymusa, a teraz z rąk Pani dyrektor odebrali nagrody oraz świadectwa z wyróżnieniem. Doceniono również sportowców, którzy w tym roku, jak nigdy dotąd, wywindowali naszą szkołę w rankingu sportowym na 3. miejsce w powiecie. Tytuł Sportowca Roku otrzymali Julita Cięciwa i Michał Migrała. Laudacja podczas ogłaszania tych nagród była długa, bo i sporo zasług mieli na swoim koncie, zarówno indywidualnych, jak i drużynowych.

Absolwenci, z rąk wychowawców, otrzymali pięknie oprawione świadectwa oraz zaświadczenia z OKE. Najmłodsi uczniowie, już w klasach, podczas spotkań  z wychowawcami, odebrali kolorowe dyplomy i świadectwa.

A potem były podziękowania za całoroczny trud oraz życzenia udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku. Żegnamy się do 1. września.