Dzień otwarty
środa, 18 maja 2016 09:22

10 maja br. po raz kolejny nasza szkoła otworzyła drzwi dla przyszłych uczniów. Dzień Otwarty Szkoły w tym roku odbywał się pod hasłem „Gala Talentów”. Na początku pani dyrektor powitała wszystkich przybyłych gości. Następnie nasi uczniowie zaprezentowali swoje uzdolnienia recytatorskie w poezji Jana Brzechwy oraz muzyczne. Po wysłuchaniu wierszy i piosenek dla „zerówkowiczów” czekało pewne zadanie. Dzieci miały odgadnąć zagadki, dotyczące postaci z bajek oraz z jakiej książki przybyła do nas ta postać. Uczestnicy bardzo dobrze się bawili. Prawidłowo rozwiązywali bajkowe zagadki i quizy. Rodzice oraz przyszli pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Na zakończenie  przyszli mali uczniowie mogli zwiedzić szkołę: sale lekcyjne, świetlicę oraz bibliotekę. W tym czasie rodzice mieli okazję porozmawiać z dyrektorem szkoły. Jako pamiątkę z Dnia Otwartego każde dziecko dostało w prezencie książeczkę z bajkami. Wszyscy opuszczali szkołę w dobrych humorach, uśmiechnięci i zadowoleni. Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy pełni zapału we wrześniu 2016 r.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.