Dzień Mamy
środa, 27 maja 2015 08:57

„Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność,

nie szczędzi ofiar,

płacze, a przebacza,

odepchnięta wraca –

to miłość macierzyńska”

J. I. Kraszewski

 

25 maja 2015 r.  szkoła wypełniła się gośćmi. Zabrzmiały radosne dźwięki i popłynęły słowa wdzięczności i miłości. Na scenie kilkadziesiąt dzieci, uśmiechnięte twarze, kolorowe stroje, piękna dekoracja i pełen radości program artystyczny przygotowany przez najmłodszych i trochę starszych uczniów naszej szkoły. Wiersze, piosenki, rymowanki, zabawne scenki i taniec – to wszystko dedykowane kochanym mamusiom i tatusiom, z dumą obserwującym swoje dzieci. I oczywiście życzenia, laurki, bukiety, moc uścisków i słowa: dziękuję, przepraszam, kocham cię …

Akademię przygotowały dzieci z klasy pierwszej i trzeciej oraz piątej i szóstej pod czujnym okiem Pań: Ewy Świerczek i Danuty Skurnóg.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia:)