Dzień otwarty
czwartek, 23 kwietnia 2015 13:07

21 kwietnia naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki. Dzieci przyszły wraz ze swoimi wychowawczyniami, żeby poznać swoją przyszłą szkołę. Z zaproszenia skorzystali również rodzice. Po powitaniu przez panią dyrektor wszyscy obejrzeli bajkę „Czerwony Kapturek”. W dobrze znane postacie wcielili się uczniowie z klasy II b.

Po przedstawieniu dzieci zwiedziły szkołę. Uczestniczyły też w zajęciach muzycznych, ruchowych i językowych prowadzonych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. W tym czasie rodzice spotkali się z panią dyrektor Ewą Prus i panią pedagog Martą Palej. Podczas spotkania rodzice mieli okazję zadać pytania i wysłuchać wykładu o cechach rozwojowych dziecka sześcio i siedmioletniego oraz o  dojrzałości szkolnej.

Na pożegnanie każde dziecko otrzymało słodki upominek oraz kolorową książeczkę z bajkami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dnia otwartego.