poniedziałek, 02 marca 2015 11:56

Wraz z kończącą się zimą wszyscy uczniowie naszej szkoły wyczekują karnawałowego balu.

Młodsi wychowankowie już dużo wcześniej razem z rodzicami obmyślają dla siebie wyszukane, niepowtarzalne kreacje, wszak trzeba zaskoczyć innych… Każdego roku, trzeba przyznać, to się udaje. W takt skocznej muzyki pląsały postacie znane z bajek, baśni, legend, filmów. Były wróżki, elfy, rusałki, czarodziejki, smok, kot w butach, policjant, batmani, szeryf, Indianin, Zorro i wiele, wiele innych.

Starsi uczniowie postawili tym razem na tańce nowoczesne. Wiernie naśladowali ruchy pokazywane na ekranie. W rolę didżeja wcieliła się Pani Holik.

Każdy znalazł dla siebie coś ciekawego. O kulinaria zadbali rodzice. Mamy z trójek klasowych prześcigały się w pomysłach, aby dogodzić podniebieniom dzieci.

To było wyjątkowe popołudnie i z pewnością na długo pozostanie w pamięci, a teraz można powspominać przeglądając galerię zdjęć z tej imprezy.

Poprawiony: poniedziałek, 02 marca 2015 14:40