Smacznie - zdrowo - owocowo
środa, 12 listopada 2014 09:10

21 października w ramach „Tygodnia dobrego chleba i zdrowego stylu życia” odbyły się warsztaty kulinarne, na które przybył Pan Łukasz, pracujący w restauracji „August” w Brzesku. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy II b. Nasz gość przybliżył dzieciom na czym polega jego praca. Pokazał jak wygląda strój kucharza i wyjaśnił jakie funkcje spełniają poszczególne jego części. Uczniowie dowiedzieli się też, jakie przedmioty są potrzebne kucharzowi w jego pracy. Pan Łukasz przyniósł ze sobą mnóstwo pysznych i przede wszystkim zdrowych produktów, z których wykonał przy udziale uczniów szaszłyki, sałatkę i koktajl owocowy. Patrząc na uśmiechnięte miny uczniów i kolejkę po dokładkę śmiało możemy powiedzieć, że było smacznie i wesoło.

To była pyszna i ciekawa wizyta -kto nie wierzy - niech zobaczy!

DZIĘKUJEMY!

Poprawiony: środa, 12 listopada 2014 09:16