Święto naszej Pani
czwartek, 16 października 2014 12:40

Jest w kalendarzu świąt wiele. Jedne celebrujemy bardziej, inne mniej, ale tym lubianym zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli jest obchodzony nieprzerwanie od 1972 roku, Dzień Edukacji Narodowej, zwany popularnie Dniem Nauczyciela.

Z tej okazji uczniowie klasy 6a przygotowali „specjalne zebranie rady pedagogicznej”, podczas którego w zabawny sposób, z przymrużeniem oka, przedstawili zalety i „maciupeńkie” wady grona nauczycielskiego. Występ wszystkim się spodobał  i co rusz wywoływał uśmiechy na pedagogicznych licach.

Dzień 14 października, w sposób szczególny, jest podziękowaniem za trud włożony w nauczanie i wychowanie młodego pokolenia. Były więc życzenia, symboliczne laurki, kwiaty, słodycze.

W naszej galerii znajdziecie parę fotografii z obchodów tego święta.