W murach gimnazjum
poniedziałek, 23 czerwca 2014 08:19

Jedną nogą już w gimnazjum, czyli kilka słów o Dniu Otwartym w Publicznym Gimnazjum w Gnojniku.

Tradycyjnie, każdego roku szóstoklasiści z  Biesiadek, Gnojnika, Gosprzydowej i Lewniowej zapraszani są do gnojnickiego gimnazjum. Tak było i tym razem. Na miejscu, w atmosferze zabawy przeprowadzona została rywalizacja pomiędzy 10 grupami uczestników. W grupach tych pracowali chłopcy i dziewczynki z każdej szkoły, co sprzyjało poznaniu się, nawiązaniu lepszych kontaktów jeszcze przed pierwszym dzwonkiem w murach gimnazjum.

Nad przebiegiem zabawy czuwali starsi koledzy oraz panie polonistki.

Na koniec odbyło się zwiedzanie szkoły. W czasie spotkania panowała sympatyczna atmosfera, wzbogacona dreszczykiem adrenaliny, bo przecież była to jakaś rywalizacja i każda grupa chciała wypaść jak najlepiej.

To był bardzo miły akcent przed wkroczeniem w „dorosłe, gimnazjalne życie”.

W galerii znajdziecie garść fotografii z tego spotkania.