Tosia – górą!
wtorek, 01 kwietnia 2014 07:41

Na konkurs przybyli również uczniowie z pozostałych szkół w gminie. Zmagania stały na bardzo wysokim poziomie. Młodzi recytatorzy nie dość, że wspaniale dobrali teksty i cudownie je interpretowali, to i przepięknie  prezentowali się na scenie. Wielu uczestników zadbało o odpowiednie kostiumy i rekwizyty. Niestety, niektórych „zjadła przysłowiowa trema”.

Jury miało nie lada orzech do zgryzienia aby wyłonić laureatów. Bezkonkurencyjna okazała się Tosia Florczyk z klasy II, która zachwyciła swoją interpretacją, zwłaszcza w wierszu „Zebra-grymaśnica”. Nieźle wypadła również Julitka Rzenno, która wywalczyła w konkursie wyróżnienie. Zresztą przegranych nie było, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i zakładki, a zdobywcy trzech pierwszych miejsc – nagrody książkowe.

Tosia będzie teraz reprezentowała gminę Gnojnik w etapie rejonowym.  Już jej bardzo gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za udany kolejny występ.

W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć z konkursu.