Szkraby w gronie nagrodzonych
poniedziałek, 24 marca 2014 11:24

20 marca 2014 r. Dziecięcy Zespół Taneczny „Szkraby” wystąpił z programem tanecznym „Nowy krok z hula hop” podczas Małopolskiego Wiosennego Przeglądu Artystycznego Szkół Podstawowych w Krakowie. Dziewczęta, jak zwykle zachwyciły publiczność. Ich pięciominutowemu występowi towarzyszyły rytmiczne oklaski. Również komisja konkursowa doceniła kunszt taneczny i popisy dzieci. Zespół znalazł się w gronie pięciu nagrodzonych zespołów, wśród których dominowały szkoły krakowskie oraz zespół ze szkoły nr 9 z Olkusza.   Do konkursu zgłosiło się 18 zespołów. Szkraby zdobyły trzecie miejsce, wspólnie z zespołem „Kropki” z Olkusza.

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia wykonane przez panią Marię Nastałek.