Spektakularny sukces Aliny i Marka
środa, 04 grudnia 2013 12:38

3 grudnia 2013 roku w Miechowie odbyła się trzecia edycja konkursu Piosenki Angielskiej dla województw małopolskiego i świętokrzyskiego. W tym dniu na scenie prezentowały się zespołu. Soliści występowali dzień wcześniej.

Nauczycielka języka angielskiego Pani Anna Rojowska zgłosiła do tego konkursu zespół „Duecik” w składzie: Alina Zając i Marek Białka. Uczniowie klasy 5 zaśpiewali piosenkę „Way back into love” i tym wykonaniem zapewnili sobie I miejsce w konkursie.

Alinka i Marek oczarowali nie tylko członków jury, lecz także sponsorów i organizatorów imprezy. Wszyscy słuchali ich z zachwytem, nie kryjąc podziwu dla uroczej blondynki z figlarnym błyskiem w oku i partnerującego jej młodego dżentelmena – poważnego, zamyślonego, o pięknym głosie. Alina i Marek stworzyli na potrzeby konkursu „cudowny” duet. Razem odnieśli sukces godny pozazdroszczenia.

Dzięki wytrwałej pracy i wielu, czasem żmudnym próbom, pokonali konkurencję z dwóch województw, przynosząc zaszczyt sobie i swoim rodzicom, lecz również swojej miejscowości i naszej szkole, którą godnie reprezentowali.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć. Dzięki uprzejmości Pana Marka Białki publikujemy kilka fotografii z konkursu. Zapraszamy również do obejrzenia filmu z występu naszych artystów.

Poprawiony: czwartek, 05 grudnia 2013 13:47