Zebranie ogólne i prelekcja dla rodziców
piątek, 27 września 2013 07:15

19 września w naszej szkole odbyło się zebranie ogólne dla rodziców. Na początku uczniowie zaprezentowali program patriotyczny poświęcony 74 rocznicy wybuchu  II wojny światowej.

Ważnym punktem spotkania była prelekcja lekarza medycyny  Ewy Cierniak - Lambert. Pani doktor przedstawiła wykład na temat zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Poruszyła również problem zdrowego odżywiania oraz uzależnień.

Po wykładzie dyrektor szkoły Ewa Prus przestawiła ogólne informacje o szkole, a pani Sławomira Bezpalko omówiła tematykę zajęć Wychowania do życia w rodzinie. Społeczny wicedyrektor szkoły Monika Holik przedstawiła rozliczenie kosztów wyjazdu do "Zielonej szkoły". Potem było spotkanie z wychowawcami klas, podczas których nastąpił wybór Rady Rodziców.